Aktualności

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach ul. Chorzowska 150, zatrudni osobę na stanowisko: Dyspozytor, forma zatrudnienia - Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta pracy w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach ul. Chorzowska 150, zatrudni osobę na stanowisko: Inspektor ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, forma zatrudnienia - Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. 

Oferta pracy w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach ul. Chorzowska 150, zatrudni osobę na stanowisko: Inspektor ds. gospodarki taborem, forma zatrudnienia - Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta pracy w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, ul. Chorzowska 150 zatrudni pracownika na stanowisko Młodszy magazynier - Stacja Paliw, forma zatrudnienia umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta pracy w pliku w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, ul. Chorzowska 150 zatrudni pracownika na stanowisko Monter opon forma zatrudnienia umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta pracy w pliku w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, ul. Chorzowska 150 zatrudni pracownika na stanowisko Kierowcy pogotowia technicznego - mechanika - forma zatrudnienia umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta pracy w pliku w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, ul. Chorzowska 150 zatrudni pracowników na stanowisko mechanika i elektromechanika w pełnym wymiarze czasu pracy w hali Stacji Obsługi Pojazdów na terenie PKM Sp. z o.o. w Gliwicach.

Ogłoszenie o naborze pracowników w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach ul. Chorzowska 150 zatrudni pracowników na stanowisko kierowcy autobusu w PKM Sp. z o.o. w Gliwicach w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ogłoszenie o ofercie w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, oferuje profesjonalne usługi z zakresu holowania pojazdów.

Szczegóły dotyczące wynajmu w pliku w formacie pdf

.