Statystyka

Odsłon artykułów:
328672

Szukaj

Aktualności

Zgodnie z art. 37 ust. 7 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1.) oraz na podstawie art. 11 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku Administrator danych osobowych Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach informuje, że w dniu 25.05.2018 roku wyznaczył Inspektora Danych Osobowych. W związku z tym w zakładce Kontakt umieszczono adres e-mail Inspektora.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, ul. Chorzowska 150 zatrudni pracowników na stanowisko mechanika i elektromechanika w pełnym wymiarze czasu pracy w hali Stacji Obsługi Pojazdów na terenie PKM Sp. z o.o. w Gliwicach.

Ogłoszenie o naborze pracowników w formacie pdf icon pdf

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 150 oferuje do sprzedaży niżej wymienione produkty:

Ogłoszenie ofertowe nr 1

Ogłoszenie ofertowe nr 2

.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach ul. Chorzowska 150 zatrudni pracowników na stanowisko kierowcy autobusu w PKM Sp. z o.o. w Gliwicach w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ogłoszenie o ofercie w formacie pdf icon pdf

Informacja o wykorzystaniu funduszu prewencyjnego PZU w pojazdach należących do PKM, Sp. z o.o. w Gliwicach.

Treść informacji w pliku pdf icon_pdf

.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach, oferuje profesjonalne usługi z zakresu holowania pojazdów.

Szczegóły dotyczące wynajmu w pliku w formacie pdf

.